Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Zamarski. Muzyczny finał wakacji

Utworzono dnia 05.09.2017

Ostatni tydzień wakacji upłynął w Zamarskach pod znakiem warsztatów muzyczno-wokalnych „Tralala”, które odbyły się w filii GOK. 

czytaj dalej... na temat: Zamarski. Muzyczny finał wakacji

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca

Utworzono dnia 05.09.2017

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej ogłasza nabory do grup tanecznych, wokalnych oraz kapel. Zapraszamy dzieci od 5 roku życia, a także młodzież i osoby dorosłe.

czytaj dalej... na temat: Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca

Smaki lata w Rudniku

Utworzono dnia 28.08.2017

Schyłek lata i charakterystyczne dla niego smaki były tematem przewodnim kolejnej edycji prezentacji kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Hażlach, które odbyły się tym razem w miejscowości Rudnik. Podczas sierpniowego przedpołudnia do Rudnika zjechały nie tylko gospodynie z lokalnych KGW, ale także goście z zaprzyjaźnionej, czeskiej Karwiny.

czytaj dalej... na temat: Smaki lata w Rudniku

Dożynki Gminy Hażlach

Utworzono dnia 22.08.2017

Niespełna dwa tygodnie zostały do Dożynek Gminy Hażlach, które w tym roku odbywają się w sobotę 2 września w Pogwizdowie. Komitet Organizacyjnych dopina na ostatni guzik szczegóły wydarzenia i serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w zabawie.

czytaj dalej... na temat: Dożynki Gminy Hażlach

Letnie kulinaria

Utworzono dnia 22.08.2017

„Smaki lata Śląska Cieszyńskiego” to temat przewodni prezentacji kulinarnych, jakie już w najbliższy weekend odbędą się w Rudniku. Zjadą tam gospodynie z całej gminy oraz goście z czeskiej Karwiny i przygotują mnóstwo smacznych dań.

czytaj dalej... na temat: Letnie kulinaria

85 lat OSP w Rudniku

Utworzono dnia 14.08.2017

Uroczystą mszą św. rozpoczęły się obchody jubileuszu 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudniku, którą odprawił ks. Andrzej Wieliczka. Następnie strażacy na czele z Orkiestrą Dętą Janusza Kani przeszli na teren za strażnicą, gdzie odbyła się oficjalna część obchodów strażackiego święta.

 

czytaj dalej... na temat: 85 lat OSP w Rudniku

Tralala - warsztaty wokalno-muzyczne

Utworzono dnia 10.08.2017

Wakacje w gminie Hażlach zakończymy ze śpiewem na ustach. Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zaprasza na warsztaty muzyczno-wokalne TRALALA, które odbędą się w ostatnim tygodniu wakacji w Zamarskach.

 

czytaj dalej... na temat: Tralala - warsztaty wokalno-muzyczne

Wnioski do budżetu GOK

Utworzono dnia 09.08.2017

W związku z przystąpieniem do prac nad budżetem na 2018 r. informuję o możliwości złożenia wniosku do projektu budżetu Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu na organizację wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i imprez sportowych na terenie gminy Hażlach.

 

czytaj dalej... na temat: Wnioski do budżetu GOK

Wakacje z GOK-iem – I turnus

Utworzono dnia 04.08.2017

Wakacje już na półmetku.  Przez cały lipiec i sierpień wydarzeń w Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu nie brakuje. Pierwsza połowa miesiąca upłynęła pod znakiem zorganizowanego turnusu zajęć dla dzieci.

 

czytaj dalej... na temat: Wakacje z GOK-iem – I turnus

Strażacy z Rudnika świętują

Utworzono dnia 03.08.2017

Strażacy - ochotnicy z Rudnika świętują 85-lecie założenia jednostki. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 12 sierpnia. O 14:15 wystąpi Orkiestra Dęta Janusza Kani. Na 15:00 zaplanowano mszę św. w Kaplicy pw. Imienia Maryi. Następnie pod wiatą przy OSP w Rudniku odbędą się oficjalne obchody połączone z wręczeniem odznaceń dla najbardziej zasłużonych strażaków. Wieczorem wystąpi zespół z koncertem muzyki tyrolskiej, a do tańca przygrywać będzie DJ. Zapraszamy wszystkich.

 

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 308

W poprzednim tygodniu: 195

W tym miesiącu: 735

W poprzednim miesiącu: 1123

Wszystkich: 14377