Konkurs fotograficzny "Cztery pory roku"

UWAGA!!!

Ze względu na małe zainteresowanie Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu informuję o odwołaniu Konkursu Fotograficznego „Cztery pory roku w gminie Hażlach”. Zgłoszonym uczestnikom dziękujemy za chęć wzięcia udziału w konkursie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zlodowaciały staw, drewniany kościółek na tle przyrody budzącej się do życia, pałacowe ścieżki pełne słońca, jesienne drzewa w uroczysku Borgońka – pomysłów na ciekawą fotografię promującą gminę Hażlach jest wiele. Gminny Ośrodek Kultury ogłasza konkurs fotograficzny „Cztery pory roku”.

Do konkursu może przystąpić każdy pełnoletni miłośnik fotografii, który w Hażlachu, Kończycach Wielkich, Pogwizdowie, Rudniku, Brzezówce i Zamarskach widzi pełne uroku miejsca, a takich w gminie nie brakuje.

- Zależy nam by uchwycić charakterystyczne miejsca w różnych porach roku. Mam nadzieję, że nie będą to tylko zdjęcia z ciepłych, letnich dni, choć i na takie czekamy. W gminie Hażlach piękna jest także wiosna, zima i jesień – mówi Hanna Blokesz-Bacza p.o dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu.

Fotografie nadsyłać można do końca października. Spośród wszystkich prac jury wyłoni najlepsze, które trafią m.in. do kalendarza promocyjnego gminy na 2018 r. Będą również zaprezentowane podczas wystawy podsumowującej konkurs.

ZAŁĄCZNIKI: