Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Startują Otwarte Spotkania Artystyczne

Utworzono dnia 06.10.2017

Lubisz rękodzieło? Fascynuje cię tworzenie oryginalnych i wyjątkowych przedmiotów. Mamy coś dla ciebie. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na cykl zajęć dla dorosłych pod hasłem: Otwarte Spotkania Artystyczne. 

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu i za każdy razem będą miały inną tematykę. Na początek nauczymy się wykonywać filcową broszkę od samego początku. Uczestnicy zajęć poznają różne techniki pracy z filcem i zyskają mnóstwo ciekawych inspiracji. Dodawać nie trzeba, że filcowa broszka jest zarówno doskonałym prezentem, jak i dodatkiem do jesienno-zimowych stylizacji. 

Nad spotkaniami będzie czuwać Inga Gańcza, pełna energii i pasji artystka mieszkająca w Zamarskach. - Zależy mi przede wszystkim na tym, by były to spotkania, a nie tylko warsztaty. Chciałabym, żebyśmy dobrze się bawiły, ucząc się nowych, ciekawych i twórczych umiejętności – podkreśla Inga Gańcza. 

Październikowe zajęcia startują we wtorek 10 października w filii GOK w Zamarskach przy ul. Głównej 1. Osoby chcące wziąć w nich udział proszone są o zapisywanie się w GOK-u mailowo (wgh@hazlach.pl) lub pod nr tel. 33 856 70 73. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 40 zł i jest w całości przeznaczony na materiały potrzebne do stworzenia broszki. 
Zapraszamy. 

 

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 308

W poprzednim tygodniu: 195

W tym miesiącu: 735

W poprzednim miesiącu: 1123

Wszystkich: 14377