Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wygrajmy wakacje!

CEL PROJEKTU: Integracja międzypokoleniowa mieszkańców gminy Hażlach przez udział i wspólne tworzenie gier. Projekt zakłada włączanie seniorów i mieszkańców różnych grup społecznych do działania na rzecz budowania lokalnego kapitału społecznego. 

OKRES REALIZACJI: 3 lipca 2017 - 20 grudnia 2017

KWOTA DOTACJI: 2.000 zł

DZIAŁANIA: 

- Rodzinny Turniej Gier Planszowych - 21 lipca 2017 g. 17:00

- zajęcia: "Gry z dawnych lat", podczas których dorośli uczą dzieci gier swojego dzieciństwa - 7 lipca w godzinach porannych i 19 lipca od 15:00 w Bibliotece w Pogwizdowie

- zajęcia "Gry terenowe" połączone z warsztatami o regionie prowadzonymi przez seniorów - 14 i 20 lipca 

- zajęcia "Żywe gry" podczas których dzieci same tworzą grę, wymyślają jej przebieg i organizują niezbędne materiały - 10 lipca

- wszystkie gry, które powstaną w czasie projektu, a także te o których przypomną dzieciom dorośli, zostaną opisane w publikacji, która zostanie opublikowana w Internecie. Będzie można ją bezpłatnie pobrać i wspólnie bawić się z całą rodziną. 

- Rodzinne Wieczory Gier - wrzesień i październik 

- w ramach projektu zostanie zakupiona także chusta Klanzy i Maxi Gra Planszowa. 

ŹRÓDŁO DOFINANSOWANIA: Projekt dofinansowany w ramach Programu Działaj Lokalnie IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej.

Artykuły prasowe: 

Wygrajmy wakacje! - 14.07.2017

 

 

 

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny