Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ZAMARSKI MTB wyniki

Utworzono dnia 31.08.2020

30 sierpnia 2020 r. odbył się po raz kolejny rajd rowerowy – tym razem pod szyldem ZAMARSKI MTB.

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk i GOK w Hażlachu.

W imprezie, pod rygorami sanitarnymi związanymi z pandemia COWID 19, wzięło udział 54 dzieci i 103 dorosłych.

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał sędzia Śląskiego Związku Kolarskiego Andrzej DRABEK, a obsługę techniczną imprezy prowadziła firma „NieOdwracjaSię”.

Serdzeczne podziękowania dla sponsorów Imprezy - LUDWIG Czekolada, SZUWAR BIKE i DAVEO.pl.

Bardzo dziękujemy za wsparcie przy zabezpieczeniu trasy OSP Zamarski, Hażlach i Pogwizdów.

Niestety, nie obyło się bez pomyłek w klasyfikacji, za co w imieniu organizatorów serdecznie przepraszamy, jednakże po konsultacjach z Sędzią Zawodów ustalona została końcowa klasyfikacja.

WYNIKI ZAMARSKI MTB

ostateczne po konsultacji z Sędzią Zawodów

 

MĘŻCZYŹNI

  • OPEN klasyfikacja  MEGA   Szymon STAWOWY, Paweł PIASECKI, Tomasz DYGACZ
  • M1 – kategoria wiekowa 16 – 17 lat – dystans MINI Dawid ĆWIĘCZEK, Tobiasz NIEBORAS, Jakub CIUPKA
  • M2 – kategoria wiekowa 18 – 29 lat – dystans MEGA – Remigiusz CHROMIUK, Szymon BOCHENEK, Michał DRABEK; MINI – Piotr ZABYSTRZAN, Arkadiusz MATUSZEK, Adam CABAŁA
  • M3 – kategoria wiekowa 30 – 39 lat – dystans MEGA - Szymon SIKORA, Łukasz RACHWALSKI, Łukasz FIRLA; MINI – Jakub RAWICKI, Szymon CHROMIK, Piotr PASTERNAK
  • M4 – kategoria wiekowa 40 – 49 lat – dystans MEGA – Jakub DUDEK, Wojciech ANDRYSZCZAK, Janusz NIEBORAS; MINI – Jarosław MIODOŃSKI, Maciej FIAŁKIEWICZ, Tomasz KUTARASINSKI
  • M5 – kategoria wiekowa 50 – 59 lat – dystans MEGA – Kornel RAKUS, Roman BADURA, Jarosław HERMAN; MINI – Jan BIAŁOGŁOWICZ, Bogusław BRZEŹNY, Adam PEŁKA
  • M6 – kategoria wiekowa 60 lat i więcej – dystans MINI -Janusz LEWANDOWSKI, Tadeusz SPILOK, Stefan BLUSZCZ

 

KOBIETY

  • OPEN   klasyfikacja  MINI  i MEGA

MEGA – Izabela DUDEK, Iwona PANAS, Karolina CHUDEK;   MINI – Adrianna BRODA, Małgorzata KUSTRA-KAPOL, Lidia KOCYAN

  • K1 – kategoria wiekowa 18 – 29 lat – dystans MINI - Maria RAKUS
  • K2 – kategoria wiekowa 30 – 39 lat – dystans MINI - Anna FIAŁKIEWICZ, Anna MAZURKIEWICZ, Joanna DAWIDOWSKA
  • K3 – kategoria wiekowa 40 i więcej lat – dystans MINI - Sławomira GAJDZIK, Urszula PILICH

 

NAJLEPSI Z GMINY HAŻLACH – Urszula PILICH i Mariusz ZUBEK

 

WYŚCIGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

  •  przedszkolaki dziewczęta popychacze – Iga ZUBEK, Alicja CYROŃ, Emilia MIECH
  •  przedszkolaki chłopcy – popychacze – Jan WOJNAR, Adam PALA, Nataniel MARKS
  •  przedszkolaki dziewczęta – Zosia KUBICA, Oliwia BRANNY, Lilianna WACŁAWIK
  •  przedszkolaki chłopcy – Dawid GOLASOWSKI, Mateusz PARCHAŃSKI, Kryspin MACURA
  •  klasy I-II dziewczęta – Zuzanna CYROŃ, Hania KOZAŁ, Anna GOLASOWSKA
  •  klasy I-II chłopcy – Joachim RŻANY, Rafał GOLASOWSKI, Jakub BIERSKI
  •  klasy III-IV dziewczęta – Aleksandra SPILOK, Maja PILICH, Aleksandra SZYMCZAK
  •  klasy III-IV chłopcy – Kamil DUROK, Jan KOZIEŁ, Patryk BŁASIAK
  •  klasy V-VI dziewczęta – Antonina RAKUS
  •  klasy V-VI chłopcy – Bartosz KOHUT, Piotr PERCHAŁA

GRATULUJEMY !

Sponsorzy

 

    

 

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 60

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 339

W poprzednim miesiącu: 490

Wszystkich: 45273