Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Polsko-Czeski Rodzinny Rajd Rowerowy

Zapraszamy całe rodzinny do udziału w Polsko-Czeskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który wystartuje z Rudnika już 8 lipca 2017 r.

W tym roku uczestnicy rajdu przejadą dwoma trasami do wyboru:

Rodzinną: ul. Centralna, Leśna, Nowa i Centralna

Terenową z Rudnika do Kończyc Wielkich: ul. Centralna, Główna, Brzozowa, ścieżka Hr. Gabrieli Thun-Hohenstein, Zamkowa, Brzozowa, Główna i Centralna.

Start o 15:00 spod wiaty w Rudniku. Następnie 15-osobowe grupy przejadą trasę na czele ze strażakiem. Rowerzyści jadący trasą terenową po dotarciu do drogi wojewódzkiej DW 934 schodzą z rowerów i przeprowadzają je w asyście strażaków.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć go do sołtysa Rudnika p. Zdzisława Jarosza (tel. 505-805-551) lub do Powszechnej Szkoły Podstawowej w Rudniku (33 856-98-46). Uczestnicy, którzy zgłoszą się do 12 czerwca mają zagwarantowaną koszulkę, ciepły posiłek i wodę.

Organizator przewidział nagrodę dla najstarszej uczestniczki Rajdu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

Zapraszamy do udziału!

 


ZAŁĄCZNIKI:

								

Formularz zgłoszeniowy

Utworzono dnia 05.06.2017, 13:38

Regulamin Polsko-Czeskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Utworzono dnia 05.06.2017, 13:38

Sponsorzy

 

    

 

 

Zegar

Imieniny